Sveiki atvykę į efitas.lt! Prieš naudodamiesi mūsų svetaine ir paslaugomis, susipažinkite su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis.

Sąlygų priėmimas: Prisijungdami prie efitas.lt ir naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate laikytis šių sąlygų. Jei nesutinkate su kuria nors šių sąlygų dalimi, prašome nesinaudoti mūsų svetaine ir paslaugomis.

Narystė: Siūlome narystės galimybes asmenims, norintiems pasinaudoti mūsų EMS fitneso programomis. Įsigydami narystę sutinkate laikytis šiose sąlygose išdėstytų taisyklių ir nurodymų.

Asmeninių treniruočių registracija: Norėdami dalyvauti mūsų asmeninėse treniruotėse, turite užsiregistruoti ir pateikti tikslią bei naujausią informaciją. Registruodamiesi sutinkate laikytis mūsų tvarkaraščių sudarymo ir atšaukimo taisyklių.

Intelektinė nuosavybė: Visas efitas.lt turinys ir medžiaga, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstą, paveikslėlius, vaizdo įrašus ir logotipus, yra saugomi intelektinės nuosavybės teisėmis. Jums draudžiama naudoti, kopijuoti ar platinti bet kokį turinį be mūsų aiškaus leidimo.

Privatumo politika: Mums svarbus jūsų privatumas. Asmens duomenis renkame ir tvarkome laikydamiesi galiojančių duomenų apsaugos įstatymų. Išsamesnės informacijos apie tai, kaip tvarkome jūsų informaciją, rasite atskiroje mūsų privatumo politikoje.

Atsakomybės apribojimas: Nors siekiame pateikti tikslią ir patikimą informaciją, efitas.lt ir jos savininkai negali būti laikomi atsakingais už bet kokius sužalojimus, žalą ar nuostolius, atsiradusius dėl naudojimosi mūsų svetaine ar dalyvavimo mūsų teikiamose paslaugose.

Galiojanti teisė: Šioms taisyklėms ir sąlygoms taikoma ir jos aiškinamos pagal Lietuvos įstatymus. Bet kokie ginčai, kylantys dėl naudojimosi efitas.lt, priklauso išimtinei Lietuvos teismų jurisdikcijai.