Dažniausiai Užduodami Klausimai

Ne, kadangi treniruotės metu naudojami žemos įtampos įrenginiai, todėl tiesiog yra neįmanoma patirti elektros smūgį. Generuojamų impulsų intensyvumas daugiausiai siekia 0,05 vatų galingumą.

Siekiant užtikrinti sąlytį tarp prietaiso ir kliento, elektrodo paviršius turi būti sudrėkintas, jog įvyktų sklandus impulso perdavimas.

Taip, asmeninis treneris Jums parodys pratimus, kuriuos turėsite atlikti pagal savo sugebėjimus. Atliekant reikiamus pratimus, ritmiškai derinant su juntamais impulsais, žymiai padidėja teigiamas poveikis negu treniruojantis vienam.

Mūsų studijose dirba tik kvalifikuoti asmeniniai treneriai, kinezeterapeutai, kurie padės Jums taisyklingai atlikti pratimus, ragins pataisyti netaisyklingą kūno padėtį. Jie taip pat atliks pratimus kartu su Jumis, duos patarimų kaip sveikai maitintis. Mūsų trenerių tikslas – padėti Jums tobulėti.

Norint pasiekti optimalų treniruotės poveikį, daug angliavandenių turintį maistą reikėtų suvalgyti iki treniruotės likus 2.5- 3 valandoms. Visgi, likus 2 valandoms iki treniruotės, geriau nieko nevalgyti, nes fizinis aktyvumas gali sutrikdyti virškinimo procesą.

Tam, kad organizmui užtektų pakankamai skysčių, likus 30-40 minučių iki treniruotės, išgerkite mažiausiai pusę litro vandens. Pakankamas skysčių vartojimas (2-3 litrus į dieną) yra svarbus tinkamam sveiko maitinimosi rėžimui.

Atvykę į treniruotę apsirengsite specialius rūbus, kuriuos gausite vietoje. Sportuoti galima basomis, su kojinėmis arba su švaria sportine avalyne, kurią galite atsinešti. Dušo reikmenimis (rankšluosčiu, dušo žele) pasirūpiname mes.

Galite, jeigu drabužiai yra aptempti, ilgomis rankovėmis, dengiantys kojas ir pagaminti iš mažiausiai 95% medvilnės.

E-Fit rekomenduoja mankštintis 2 kartus į savaitę po 20 minučių. Jeigu nesimankštinate papildomai, yra leidžiama atlikti 3 užsiėmimus per savaitę, pailsint mažiausiai 24 valandas tarp treniruočių.

Kadangi EMS užsiėmimai yra intensyvūs, todėl reikėtų skirti 1-2 dienas kūnui atsigauti. Yra labai svarbu leisti sau pakankamai pailsėti, nes kitu atveju, gali pasireikšti pervargimo simptomai.

Dauguma įprastinių raumenų stimuliatorių yra sukurti, jog paveiktų nedirbančius raumenis. E-Fit treniruočių metu raumenų stimuliatorius yra naudojamas aktyviems raumenims stimuliuoti, atliekant kartu su trenerio parodytų pratimų seka. Tai vienintelis EMS prietaisas visame pasaulyje, kuris buvo pripažintas Amerikoje (U.S. Food and Drug Administration), kaip terapinis metodas, padedantis lieknėti, auginti raumenis ir didinti jėga.

E-Fit mankšta veikia giliuosius raumenis, kurie užsiimant įprasta mankšta yra netreniruojami. Todėl po pirmos treniruotės raumenys gali būti įsitempę. Visgi pastoviai mankštinantis, tempimas praeis savaime. Įtampa raumenyse gali būti jaučiama 2-3 dienas po užsiėmimo ir išsilaiko ilgiau nei po įprastos treniruotės.

„Pritrenkiantis” pokytis reikalauja įdėti daug pastangų. Tačiau sveikai maitinantis ir treniruojantis 2-3 kartus per savaitę, matomų rezultatų galima pasiekti jau po 6-10 apsilankymų.

Tikrai taip, kadangi pati technika yra sukurta fizioterapeutų. Sąnariai nėra perkrauti, taigi, pažeistos kūno dalies raumenys gali veiksmingai formuotis.

Nėštumo metu treniruotis negalima. Kviečiame atvykti gimus vaikeliui, nes mūsų siūlomos treniruotės tinkamos atstatyti organizmą po gimdymo ir padailinti kūno formas.

Sergantys širdies ligomis, neturėtų naudotis šiais prietaisais. Taipogi tie, kuriems yra įsodinti širdies stimuliatoriai ar kiti elektroniniai prietaisai, nėščiosioms ir į epilepsijos priepuolius linkę žmonės.

DRAUGAUKIME