Inovatyvu Greita Veiksminga

Tik du kartai per savaitę po 20 min

Jūsų tobulam kūnui pasiekti

TRENIRUOTĖS MAMYTĖMS

Po nėštumo raumenys susilpnėja, išsitempia oda, todėl atsiranda strijų. Treniruojantis su EMS sistema greitai susigrąžinsite buvusias kūno formas. Kadangi treniruotė trunka tik 20 minučių, mielai lauksime atvykstant su mažyliais.

NUO CELIULITO

Celiulitas – tai specifinis odos riebalinio audinio pokytis, dėl kurio odos paviršiuje atsiranda kauburėlių, panašių į apelsino žievelę. Treniruojantis su EMS suaktyvėja limfos tekėjimas, aktyvuojamas gilusis riebalų sluoksnis, todėl maždaug po 4-8 treniruočių rezultatai ryškiai matomi, apelsino oda tampa lygesnė, pasikeičia kūno formos ir tonusas.

NORINTIEMS SULIEKNĖTI

EMS treniruotės pagerina metabolizmą, suaktyvina limfos tekėjimą, gerina medžiagų apykaitą, aktyvuoja riebalų ląsteles. Sportuojant du, tris kartus per savaitę ir derinant mitybą – rezultatai matomi jau po 8-10 treniruočių.

SPORTININKAMS

Sportuojant su EMS sistema – raumuo papildomai apkraunamas, priverčiamas intensyviau dirbti, greičiau nuvargsta, bei suaktyvinama giliųjų raumenų veikla. EMS sistemą naudoja: Vokietijos futbolo rinktinė, Usainas Boltas bei Christiano Ronaldo.

INOVATYVU

GREITA

VEIKSMINGA