Efit.lt vertina jūsų privatumą ir esame įsipareigoję saugoti jūsų asmeninę informaciją. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kaip renkame, naudojame ir saugome jūsų duomenis, kai naudojatės mūsų svetaine ir paslaugomis.

Mūsų renkama informacija: Kai lankotės efitas.lt, galime rinkti asmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir atsiskaitymo duomenis. Taip pat galime rinkti neasmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų IP adresą, naršyklės tipą ir informaciją apie įrenginį.


Informacijos naudojimas: Surinktą informaciją naudojame, kad galėtume teikti ir tobulinti savo paslaugas, apdoroti mokėjimus, atsakyti į užklausas ir pritaikyti jūsų patirtį mūsų svetainėje. Jūsų informaciją taip pat galime naudoti rinkodaros tikslais, tačiau tik gavę aiškų jūsų sutikimą.


Duomenų saugojimas: Jūsų asmeninę informaciją saugome tiek, kiek reikia šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti, nebent įstatymai reikalauja arba leidžia ilgesnį saugojimo laikotarpį.


Dalijimasis duomenimis: Siekdami palengvinti savo veiklą ir teikti jums paslaugas, galime dalytis jūsų asmenine informacija su patikimomis trečiosiomis šalimis, pavyzdžiui, mokėjimų tvarkytojais ar paslaugų teikėjais. Tačiau be jūsų sutikimo neperduosime ir neatskleisime jūsų asmeninės informacijos jokioms kitoms trečiosioms šalims, nebent to reikalauja įstatymai.


Duomenų saugumas: Įgyvendiname tinkamas saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad joks duomenų perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus.


Slapukai ir sekimo technologijos: Mes naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad pagerintume jūsų naršymo patirtį, analizuotume svetainės naudojimą ir teiktume tikslines reklamas. Jūs turite galimybę išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus, nors tai gali apriboti tam tikras mūsų svetainės funkcijas.


Trečiųjų šalių nuorodos: Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines ar paslaugas. Mes neatsakome už šių trečiųjų šalių privatumo praktiką ar turinį. Raginame jus peržiūrėti jų privatumo politiką prieš pradedant su jomis bendrauti.


Vaikų privatumas: Mūsų paslaugos nėra skirtos jaunesniems nei 18 metų asmenims. Mes sąmoningai nerenkame vaikų asmeninės informacijos. Jei manote, kad netyčia surinkome vaiko informaciją, nedelsdami susisiekite su mumis.


Privatumo politikos atnaujinimai: Kartais galime atnaujinti šią privatumo politiką. Visi pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje, todėl raginame jus periodiškai peržiūrėti šią politiką, kad sužinotumėte apie atnaujinimus.


Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl mūsų privatumo politikos, susisiekite su mumis adresu info@efit.lt